Моника Драгнева е „Мис Варна 2017“

1

08

20-годишната Моника Драгнева бе коронясана като новата „Мис Варна“ на конкурса, който се състоя в новооткритата зона на пристанище Варна. Водещ на шоуто, което по традиция засенчи дори конкурсите за „Мис България“, беше Ники Кънчев.

Победителката триумфира в конкуренция с още 20 местни красавици. Моника впечатли журито и публиката с грация, чар и почти перфектните мерки 87-65-89 при ръст от 175 см.  Тя ще представя морската ни столица на националния конкурс за красота в края на годината.

Короната, инкрустирана със скъпоценни камъни, бе предадена на Моника Драгнева от миналогодишната носителка на титлата Мис Варна 2016 и настояща Мис България 2016 – Габриела Кирова.

Подгласнички на победителката станаха Персияна Йорданова, Цветелина Маркова и Ева Добрева.

Моника е зодия Телец, завършила е варненското училище по изкуства с профил класическа китара. В момента е студентка по право в местния Свободен университет. От 12-годишна се занимава професионална с поп- и джаз-пеене. Вече пета година има изяви и като модел.

Вижте още кадри от бляскавото варненско шоу, организирано от модната агенция VIP Fashion Group:

 

 

Вашият коментар

Попълнете полетата по-долу или кликнете върху икона, за да влезете:

WordPress.com лого

В момента коментирате, използвайки вашия профил WordPress.com. Излизане /  Промяна )

Twitter picture

В момента коментирате, използвайки вашия профил Twitter. Излизане /  Промяна )

Facebook photo

В момента коментирате, използвайки вашия профил Facebook. Излизане /  Промяна )

Connecting to %s

Нагоре ↑

%d блогъра харесват това: