BG Music Festival вече с четири първи награди

Второто издание на конкурса за нова поп-музика ще се проведе отново в Сандански на 8 и 9 юни 2018-а

palen Gotham club 2

 

 

С голямо парти в София бе даден старт на кампанията за второто издание на фестивала за нова модерна авторска българска музика BG Music Festival. Домакин отново ще бъде град Сандански, като двете фестивални вечери ще се проведат на 8 и 9 юни догодина.

След успеха и широкото медийно отразяване на първия фестивал, организаторите от BG Music Channel очакват още по-голям интерес от страна на изпълнители, автори, фенове, медии. Вслушвайки се в съветите и препоръките на специалисти и фенове, за следващото издание са предвидени съществени промени:

–      Обособяват се 4 различни категории за всеки стил: поп, рок, хип-хоп и R’n’B, електронен. Във всяка от категориите фестивалното жури ще връчи Първа награда.

Освен това към специалните награди се добавя и нова: Награда на участниците, където всеки участник ще има право да гласува за друг, независимо от категорията.

Да уважат старта на кампанията в столичния Gotham club дойдоха над 300 изпълнители, журналисти, автори и гости. Директорът на BG Music Festival г-н Денис Касъмов лично приветства присъстващите. С музикални изпълнения се представиха победителите от първия BG Music Festival Клавдия, Diva Vocal, EVA, NASO, Andro, Flex, Chefo, Нора, Дамян Попов, Митко Петров, ARTi, а водещ беше членът на фестивалното жури DJ Marti G. Сред гостите бяха още Steven Achikor, IVY, Искрата, Боби Ваклинов, Rapamathic, Бонимир, Jay Cee, Ния Велкова, Dorothy Takev, JJ, Пламена, Kris Riska, Симона Загорова и др.

Срокът за подаване на музикални произведения за участие е до 31 януари 2018 г. Повече информация може да намерите на Правилника на фестивала на адрес www.bgmusic.tv .

Simona Zagorova
Симона Загорова, нашумяла покрай участието си в „Гласът на България“, бе сред гостите на партито.
Steven Achikor
В Gotham club бе и Стивън Ачикор, финалист от X Factor, който това лято извади силен клубен хит.

 

Изпълнението на Sunrise Blvd с красивата певица Божена Василева бе сред запомнящите се моменти от първото издание на поп-феста в Сандански.

One thought on “BG Music Festival вече с четири първи награди

Add yours

Вашият коментар

Попълнете полетата по-долу или кликнете върху икона, за да влезете:

WordPress.com лого

В момента коментирате, използвайки вашия профил WordPress.com. Излизане /  Промяна )

Facebook photo

В момента коментирате, използвайки вашия профил Facebook. Излизане /  Промяна )

Connecting to %s

Нагоре ↑

%d блогъра харесват това: